Business Marketer - marketing B2B od teorii do praktyki

# 43 Co daje Social Selling indywidualnie i z perspektywy firmy?

September 29, 2020 Łukasz Kosuniak, autor książki "ABC Marketingu B2B" Season 1 Episode 43
Business Marketer - marketing B2B od teorii do praktyki
# 43 Co daje Social Selling indywidualnie i z perspektywy firmy?
Show Notes

Zgodnie z obietnicą, kolejne odcinki podcastu będą bardziej pogłębione i przez to dłuższe :).

Dziś udostępniam nagranie webinarium na temat roli social sellingu w rozwoju indywidualnej kariery oraz z perspektywy firmy. 

Dlaczego takie połączenie? Wiele problemów ze skutecznym zastosowaniem social sellingu bierze się z braku połączenia perspektywy indywidualnej i firmowej. 

Skutkiem jest nadmierne eksploatowanie profili pracowników treściami reklamowymi lub brak zaangażowania pracowników w promocję treści firmowych. 

O tym jak się przygotować do pełnego wykorzystania potencjału LinkedIn i o co zadbać, aby pracownicy nie tylko promowali, ale też tworzyli treści opowiadam w tym odcinku.

Jeżeli chcesz otrzymywać na inofrmacje o nowych podcastach, webinarach, e-bookach i szkoleniach, zasubskrybuj tygodnik BusinessMarketer a dodatkowo otrzymasz rozbudowany pakiet 15 materiałów o marketingu B2B.

Książkę "ABC Marketingu B2B" w formie tekstowej - elektronicznej i papierowej znajdziesz na stronie http://abcmarketingub2b.pl

Dołącz do społeczności słuchaczy podcastu i otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach, webinariach, szkoleniach oraz materiałach edukacyjnych z obszaru marketingu B2B - Link

Zapraszam na stronę http://growconsulting.eu gdzie znajdziesz ofertę naszych usług doradczych, szkoleniowych i wdrożeniowych związanych z markeitngiem B2B

Odwiedź mój blog Business Marketer, gdzie znajdziesz artykuły, e-booki, webinary i podcasty na temat Marketingu B2B

Prowadzę konsultacje i szkolenia na temat:

  • Strategii Marketingu B2B,
  • Marketing Automation,
  • Social Selling,
  • Content Marketing
  • Lead Generation

lukasz.kosuniak@businessmarketer.pl