Business Marketer - marketing B2B od teorii do praktyki

W czym może pomóc sztuczna inteligencja marketerom i handlowcom? Rozmowa z Jakubem Skałbanią.

July 23, 2021 Łukasz Kosuniak, Jakub Skałbania Season 2 Episode 82
Business Marketer - marketing B2B od teorii do praktyki
W czym może pomóc sztuczna inteligencja marketerom i handlowcom? Rozmowa z Jakubem Skałbanią.
Show Notes

W 82 odcinku podcastu Business Marketer, ponownie gościmy Jakuba Skałbanię, założyciela firmy Netwise – jednej z najprężniejszych firm CRM w tej części Europy. Będziemy rozmawiać o sztucznej inteligencji, i jej realnych możliwościach sprzedaży i marketingu B2B.
Sztuczna inteligencja to sformułowanie zdecydowanie zbyt często wykorzystywane w opisie różnych funkcji nowoczesnych narzędzi marketingowych i sprzedażowych. Tymczasem jej realne możliwości nie są aż tak niesamowite jakby się to wydawało a dodatkowo bardzo często to co jest nazywane sztuczną inteligencją jest zwykłą automatyzacją czy też dobrze zaprojektowanym algorytmem.
Nasz gość w swojej pracy zawodowej ale też i w publikacjach w swojej pracy naukowej zajmuje się zagadnieniami sztucznej inteligencji .
Porozmawiamy na poważnie, czego możemy się spodziewać po tej technologii, w czym może nam pomóc a w czym jeszcze przez długi czas nam nie pomoże.

Więcej na temat Jakuba Skałbani znajdziesz....w Wikipedii
Więcej na temat firmy Netwise S.A. znajdziesz na stronie: https://netwise.pl/

Wysłuchaj również poprzedniego odcinka, w którym z Kubą rozmawialiśmy o złych i dobrych praktykach social sellingu:

Jakich błędów unikać w pozyskiwaniu klientów na LinkedIn - rozmowa z Jakubem Skałbanią

Zapraszam na kanał YouTube  - Business Toolbox, w którym prezentuję ciekawe narzędzia usprawniające pracę w marketingu i sprzedaży B2B

https://www.youtube.com/channel/UCIOvSxuW9fbdao-qUwpCnrg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli szukasz praktycznego szkolenia na temat tworzenia strategii treści w marketingu B2B dla siebie lub swojego zespołu, napisz do mnie na adres [email protected] 


Jeżeli interesujesz się social sellingiem, sprawdź moją nową książkę "To jest social selling" na stronie https://www.tojestsocialselling.pl/.
„To jest social selling” to pierwszy kompletny przewodnik po sposobach i narzędziach wykorzystywanych do wdrażania działań socialsellingowych w firmach nastawionych na klienta biznesowego.

Jeżeli chcesz otrzymywać na inofrmacje o nowych podcastach, webinarach, e-bookach i szkoleniach, zasubskrybuj tygodnik BusinessMarketer a dodatkowo otrzymasz rozbudowany pakiet 15 materiałów o marketingu B2B.

Książkę "ABC Marketingu B2B" w formie tekstowej - elektronicznej i papierowej znajdziesz na stronie http://abcmarketingub2b.pl

Zapraszam na stronę http://growconsulting.eu gdzie znajdziesz ofertę naszych usług doradczych.

All content © 2021 Business Marketer - marketing B2B od teorii do praktyki.